Dalyvis: | Rai****** Liu**** |
Dalykas: | Matematika |
Lygis: | 3 |
Trukmė: | 45 minutės |
Praleistas laikas: | 10 minučių 3 sekundės |
Pradžios laikas: | 2024-03-13 10:05:04 |
Pabaigos laikas: | 2024-03-13 10:15:07 |
Surinkta taškų: | 63.52 / 100 |
Koks geometrinis kūnas pavaizduotas?
Sujunkite paveiksliuką ir geometrinę figurą, kurią jis primena.
Atsakykite į klausimus.
Pažymėkite žiemos ir vasaros mėnesius.
Surašykite savaitės dienas eilės tvarka.
Išspręskite ir pasirinkite atsakymą.
Apskaičiuokite
5x7=
352x10=
204x8=
32 34Apskaičiuokite ir įrašykite atsakymą.
Lauros suknelė kainavo 63 eur,-,
o sesutės – 14 eur,- brangiau.
Kiek kainavo sesutės suknelė?
77 eur,-
Išspręskite uždavinius ir pasirinkite atsakymą.
Laura vainiką nupynė iš 38 gėlių, o Agnės vainikui prireikė – 6 gėlėm mažiau. Kiek gėlių prireikė Agnės vainikui nupinti?
32 30Laura priskynė 32 gėles, o Agnė – 6 gėlėmis daugiau. Kiek gėlių priskynė Agnė?
38 36Linas nušoko 75 cm, o Laura 11 cm mažiau. Kiek centimetrų nušoko Laura?
64 60Kiek metrų pirmasis rąstas trumpesnis už antrąjį?
Apskaičiuokite ir pasirinkite atsakymą.
Sujunkite metų laiką ir jam tinkantį mėnesį.
Kokiu žodžiu galima pavadinti nubraižytas figūras?
Kuriame teiginyje neišvardinti geometriniai kūnai?
Parašykite dešimtaines trupmenas didėjimo tvarka.
Ar teisingai paprastosios trupmenos paverstos dešimtainėmis?
Sujunkite paprastąsias trupmenas su dešimtainėmis.
Pažymėkite prietaisus, kurie nėra skirti daiktams sverti.
Atsakykite į klausimą.
Miltų pakelis sveria 2 kg, o miltų maišas yra 4 kartus sunkesnis už miltų pakelį. Kiek kilogramų sveria miltų maišas?
8 kg.
Atsakykite į klausimą.
Vieno siuntinio svoris 12 kg, kito 22 kg, o trečiojo 7 kg. Kiek kilogramų sveria visi siuntiniai?
41 arba keturiasdešimt vienas arba keturiasdešimt vieną 50 kg.
Apskaičiuokite ir pasirinkite atsakymą.
Apskaičiuokite ir pasirinkite atsakymą.
Marškinėliai kainuoja 20 eur,-, o kaspinas - 10 eur,-. Kiek kartu brangiau kainuoja marškinėliai?
2Kęstas turi 30 centų, o Karolis - 90 centų. Kiek kartų mažiau turi Kęstas?
3 4Kelnės kainuoja 80 eur,-, o kailiniai - 8000 eur,-. Kiek kartų kelnės pigesnės?
100 10Pažymėkite veiksmus, kurie parašyti be klaidų, o kurie su klaidom?
Kuo matuojamas atstumas? Surašykite nuo mažiausio iki didžiausio.